Zastavte Putina-chceme KONZUMOVAŤ !

Prasiatka sa ozvali. Chcú znovu plný válov. Chcú žrať, chcú si užívať, chcú konzumovať. Médiám, ktoré sú z 99% v područí NATO/EU/USA teda tzv. euro-atlantickej orientácie, dokázali presvedčiť dosť veľký počet ľudí aj na Slovensku, že bez ohľadu na tradičné priateľstvo s ruským ľudom, bez ohľadu na správnosť boja ukrajinských Rusov za svoje sebaurčenie je treba už toho Putina konečne zastaviť. A to akýmikoľvek prostriedkami. Od vraždenia mladých aktivistiek typu Duginovej, cez ostreľovanie atómovej elektrárne HIMARSami až po útok na Krymský most-teda na čosi, čo je na úrovni teroristického útoku na newyorské dvojičky. Naše médiá v pohode uvádzajú odporúčania Zelenského, aby Západ podnikol preventívny /atómový/ úder proti Rusku. Bez škrupulí citujú anayltikov, podľa ktorých sa všetko vyrieši atentátom na samotného V.V.Putina.

Putina treba jednoducho zastaviť. Eliminovať. Zabiť. Tým sa všetko vyrieši. Tým sa obnoví bývalý prasačí život našich konzumentov. Budú môcť znovu chrochtať pri plných válovoch, obiehať aj dvakrát denne zábavno-nákupné centrá, vyvážať sa po výletoch a lietať do Turecka na all inclusive dovolenky aj trikrát ročne. Budú sa môcť znovu pretŕčať so svojimi značkovými kabelkami po „mišelínskych“ reštauráciách. Budú môcť v pohode, cool, indžojovať „život“. Putina treba zastaviť – a všetko sa vráti do starých komfortných kolají. Obnoví sa rovnováha krmenia a vylučovania. Ozvláštňovaná nanajvýš nejakou formálnou ekologickou alebo vintidž kampaňou, hrou na elektromobily a pod.

Keď by sa Putinovi čosi stalo, mnohým aj na Slovensku sa uľaví. Budú môcť znovu obrastať tukom -na tele i na duchu. Vráti sa k nám konzumný raj na Zemi. – Lenže -čo ak to s tým Putinom a Ruskom dopadne trochu inak ? Čo ak Putin vyhrá alebo čo ak aj po jeho odchode už návrat k plnému válovu objektívne /napr. kvôli zmene na svetových trhoch…/ nebude možný ? Čo potom ?

Dnes bola na námestí SNP veľká odborárska demonštrácia. Odhadom s 8-9 tisíc účastníkmi. „Naše“ médiá sa jej takmer nevenovali. Veď predsa na nej nešlo o Kuciaka…Médiá však urobili chybu. Odbory, ktoré sa pod vedením Moniky Uhlerovej zmenili z červených na ŽLTÉ tu totiž prezentovali de facto pro-vládnu rétoriku. „Sme hladní, chudobní, je nám zima“ – vláda konečne sa konsoliduj a začni sa o nás trochu lepšie starať. Lebo my chceme v pokoji pracovať, zarábať čo najviac a mať čas na čo najväčší konzum. Vláda urob čokoľvek, aby sa na Slovensku obnovil výkrm konzumentov. Bez ohľadu na tvoje politické zafarbenie, ideológiu resp. bez akejkoľvek ideológie. „Chceme vládu, pod ktorou nám bude dobre !“ Bez ohľadu na to, za akú cenu, v akých podmienkach a na čí úkor nám bude dobre. – To sú dnešné slovenské oportunistické, apolitické, utilitárne, konjunkturalistické odbory. Bohužiaľ.

Na transparentoch odborárov boli všelijaké heslá. Nič hodnoté, nič zásadné iba tzv. komunálna kritika. Už som len čakal, kedy tam objavím transparent s heslom „Zastavte Putina, chceme vyššie platy !“ „Zničte Rusko-chceme KONZUMOVAŤ !“ Vráťte nám naše zvyky a zlozvyky. Aj za cenu ublíženia bratskému národu, aj za cenu našich tradičných hodnôt. Aj za cenu našej národnej cti.

Ej, ej Slováci, kam ste sa to už len postupne prežrali ?

nePRAVDA o situácii v Petrohrade

06.06.2026

Petrohrad nehorí. Ľudia na live internetových záberoch z mesta chodia normálne po uliciach, bulváre sú plné aut, obchody a kaviarne plné ľudí. Lži o katastrofickom útoku ukrajinských dronov na Petrohrad sú komickým divadlom dezinformačnej služby CIPSO pri banderovskej rozviedke. Sú však aj smutným dôkazom toho, kam klesli médiá na Slovensku, ktoré ich nekriticky [...]

Ekonom.fórum v Petrohrade: RUSKO dosiahlo plnú FINANČNÚ SUVERENITU

04.06.2026

Medzinárod. ekonom. fórum v Petrohrade prebieha v pokojnej atmosfére už druhý deň. Je v polčase. Hoaxy nabok,-žiadne drony, žiadne hádky. Jednoducho vecná, ale ako je to u Rusov typické, poriadne asertívna diskusia. Ukážkou toho, aké veci sa v Petrohrade reálne diskutujú je vystúpenie ministra financií RF Siluanova. Siluanov prítomným oznámil, že RUSKO DOSIAHLO PLNÚ [...]

UKRAJINCI útočia na linkové autobusy-budú ich súdiť za VOJNOVÉ ZLOČINY ? Lži o 3 dňovej vojne proti Ukrajine.

03.06.2026

Pre tých , čo požadujú informačné zdroje: Írsky publicista a novinár Chase Bowes píše o o tom, ako Ukrajinci začali útoky na civilné autobusy v RF, lebo útoky na energetiku nie sú takmer vôbec pre nich prínosné. Aby som predbehol kadejakých wikipedických a AI-géniov, dopredu oznamujem, že Chase Bowes je úspešný írsky biznisman a publicista. Protiruské médiá ho za jeho [...]

Russia Ukraine War

ONLINE: Ruské útoky opäť zabíjali na Ukrajine: päť obetí a aj 14 zranených

08.06.2026 07:14

Údery zničili infraštruktúru, domy civilistov a vozidlá.

pohľad z okna, kaštieľ, nádvorie, Žiar nad Hronom

Neskutočná premena historického klenotu: Sprístupnili ho po dvoch rokoch náročných opráv

08.06.2026 07:00

Krásne nádvorie s mohutným platanom, zasklené arkádové otvory či repliky pozlátených drakov vyvolávajú obdivné pohľady. Nakukli sme aj do priestorov, ktoré bežný návštevník nevidí.

Jadrový výbuch - obrázok vytvorený AI

Svetové armády majú v arzenáloch skoro 10 000 jadrových hlavíc, uvádza SIPRI

08.06.2026 06:59

Armády jadrových veľmocí by mohli vo veľmi krátkom čase použiť 4012 jadrových hlavíc.

Zemetrasenie Afganistan

Filipínsky ostrov Mindanao zasiahlo zemetrasenie o sile 7,8 stupňa, hlásia cunami i obete

08.06.2026 06:22

O zhruba desať minút neskôr oblasť zasiahol ďalší otras o sile 6,3 stupňa.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 678
Celková čítanosť: 2965485x
Priemerná čítanosť článkov: 4374x

Autor blogu

Kategórie