Založ si blog

Šimečka a spol. už zase radšej klamú než akoby férovo súťažili

Okrúhle stoly vyšli z módy. Prechodné zmierenie útokov proti vláde sa skončilo. Šimečka a spol. už zase naplno klamú, ako za starých dobrých čias pred atentátom na predsedu vlády SR. Všetko sa vrátilo do starých koľají, lebo voľby do europarlamentu sa blížia a zahraniční sponzori potrebujú, aby PS prispelo do zásobníka progresívcov a liberálov aspoň 8 z 15 slovenských europoslancov.

A tak Šimečka a spol.makajú naplno. Nie poctivou prácou ale lžami. Z množstva nových či inovovaných lží vyberáme iba zopár. Nech sa páči:

  • Smer a aj ostatné vládne strany zneužívajú atentát v predvolebnej kampani -pán Šimečka, – kto a kedy to tak urobil ?
  • Smeráci obviňujú 1 a štvrť milióna voličov Korčoka zo zodpovednosti za atentát na premiéra – pán Šimečka, kto a kedy to tak urobil ?
  • Smer mobilizuje široké voličské masy, aby znovu „za každú cenu“ porazili opozíciu – pán Šimečka, máte na mysli nejaké masové verejné zhromaždenia alebo iba stretávky kandidátov Smeru v sálach kulturákov a malomestských hotelíkov ?
  • Fico si vraj na verejnosti pospevoval upravenú pesničku Hlinkovej gardy- „rež a rúbaj do krve, po Šimečkovej kotrbe“ – pán Šimečka, máte na to nejaký zvukovo-obrazový záznam a svedkov a podali ste kvôli tomu na Fica trestné oznámenie ?
  • Fico vraj závažnosť svojich strelných poranení iba simuloval; odmietal oznámiť 5 miliónom občanov svoju diagnózu, agravoval, aby ho národ ešte viac ľutoval; teraz naopak odmieta prezradiť prognózu svojej rekonvalescencie: tiež kvôli tomu, aby ho masy ľutovali; ale možné je aj to, že zdravotnú prognózu zatajuje, aby sa neukázalo, že je už natrvalo neschopný výkonu funkcie premiéra; jednoducho v prípade Fica podľa Šimečku a spol platí, že Smer robí sviňačiny: aj to, ak je na tom Fico lepšie, než smeráci tvrdili ale aj to, ak je na tom oveľa horšie ako smeráci tvrdia sú sviňačiny; podľa PS by bolo ideálne, keby sa zriadila nejaká komisia /podľa Jaurovej s prevahou mimovládok a „nezávislých odborníkov“/, ktorá by krmila masy dezinformáciami podľa potreby progresívcov a liberálov.

Keď už spomínam Jaurovú, táto fanatička v gýčovej maske z benátskeho karnevalu tvrdí, že v rámci „férovej“ predvolebnej kampane treba zastaviť akékoľvek zákonodarné kroky vlády a vládnej koalície v NRSR. Treba zabrániť prijímaniu náhubkových mediálnych zákonov. napríklad zákona, ktorý by poskytol médiami lživo obvineným politikom právo na mediálnu opravu. Vraj je to zbytočné, lebo tu už dávno máme právo kohokoľvek-aj politika, na vyjadrenie. O tom, či a kedy sa uplatní, rozhodne samozrejme vždy dané médium. – Pani Jaurová, medzi právom na opravu a právom na vyjadrenie je ale malý rozdiel. Ak médium o vás zaklame, že vás videli bozkávať sa s primátorom Vallom v kaviarni XY nie je jedno, či vám toto médium dá o rok priestor na vyjadrenie alebo do mesiaca zo zákona uverejní opravu, – lebo sa ukáže, že takáto informácia bola bohapustá lož.

Demagógia -to je hlavná zbraň Šimečku a spol. Nie „smeráci“, ale PS mobilizujú bývalých korčokových voličov, aby sa do nohy zúčastnili na eurovoľbách, aby konečne porazili Smer a ukázali mestu a svetu, že nie Smer -ale oni, – progresívni liberáli sú v slovenskej verejnosti väčšina. To, že Šimečka a spol zožerú hlasy SaS, Demokratov, KDH, OlaNákov a tak percentuálne porazia Smer je celkom pravdepodobné. Fanatizmom a nenávisťou zjednotená tretina občanov SR napokon Smer v eurovoľbách môže poraziť. SaS, KDH, Demokratov s spol. to síce bude stáť europoslanecké fleky, ale PS dosiahne svoj cieľ-mať viac mandátov ako Smer. Argumentačná sila takéhoto výsledku bude však nulová. Pretože každý čo len trochu zorientovaný občan nebude porovnávať iba mandáty PS a mandáty Smeru. Bude porovnávať celkový počet mandátov, ktoré v europarlamente dostanú progresívci a liberáli /príp. plus oportunistickí kdháci/ s počtom mandátov, ktoré dostanú ľavicové a národné sily. Teda nie iba smeráci, ale spolu s nimi aj kandidáti Hlasu, kandidáti Republiky či kandidáti SNS.

Nuž a o to v najbližších voľbách do EP práve ide. Ide o to, aby onú väčšinu 8 mandátov /z 15 slovenských mandátov/ nedostali progresívci a liberáli, ale aby si ju vybojovali proslovenské ľavicové a národné sily. Takže Šimečka a spol. -prestaňte klamať, prestaňte manipulovať realitu na svoj spôsob: ak nechcete mať Slovensko ľavicové a národniarske, dosiahnite 8 mandátov a porazte Smer+Hlas+Republiku+ SNS vo férovej súťaži. – Skúste to. Ja osobne /aj ako eurovolič Uhríka a Republiky/ to potom budem rešpektovať. Takže miesto klamstiev a demagógie si vykasajte rukávy – a do práce ! Porazte nás!

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102377x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie