Založ si blog

Útok na Fica – pché, ale takmer atentát na Hegera-to bolo niečo /podľa Jančkárovej a spol/.

Sitácia v mediálnej sfére sa v SR vyvíja síce pomaly ale viac-menej smerom k lepšiemu. Na šachovnici boja proti ľavicovo-národnej vláde vypadla z boja Hanzelová, Ostrihoňová, Kresťanko-Dibáková, Dírer, Makara…no a najnovšie aj Kovačič.

Marta Jančkárová zatiaľ nie. Darí sa jej na rtvs vytrvalo manipulovať, očierňovať vládu a intrigovať proti nej. Jančkárová, ako sa zdá, odíde z rtvs azda už len spolu s riaditeľom Machajom. Ako jeho posledný a najvernejší káder, ako elita organizovanej skupinky.

Jančkárová si zatiaľ stále ešte užíva mediálnu svojvôľu. Nádherným dôkazom jej dezinformačného majstrovstva a intrigánstva bolo aj dnešné moderovanie duelu Richtera a Štefunka a extrémne servilného rozhovoru so Z. Čaputovou.

Pri kladení otázok Čaputovej sa presladené službičkárstvo z Jančkárovej rinulo ako med z deravého suda. Pri moderovaní duelu politikov Smeru a PS to však už bola iná, ale úplne iná Jančkárová. Popri malých zlomyseľnostiach voči Richterovi bol dnešným Jančkárovej majsterštukom pokus o odklon pozornosti verejnosti od vražedného a REALIZOVANÉHO atentátu na predsedu vlády R.Fica k čomusi vedľajšiemu. Jančkárová v súvislosti s atentátom spomínala neporovnateľne menej dôležité pokusy či vlastne skôr iba úmysly o zločinné ataky na iných politikov. Jančkárová spomenula údajný zámer vraha z Teplárne o útok na Hegera . Spomenula to dokonca dvakrát. Najprv v dueli Štefunka s Richterom a potom v rozhovore s Čaputovou.

Porovnávať realizovaný vražedný útok s prostým úmyslom o uskutočnenie čohosi podobného – v priebehu hodiny dokonca dvakrát, – to nemôže byť rétorická neokrôchanosť, to nemôže byť náhoda. To musel byť jasný dezinformačný plán. Plán degradovať zločinný atentát na predsedu vlády R.Fica na jednu z množstva podobných „nepríjemností“. Bagatelizovať zločin a aj z neho potom viniť skôr technikálie, skôr ochranku, než to pripisovať na vrub opozičných inšpirátorov z radov PS, SaS, hnutia Slovensko…Jednoducho, hľadať príčinné pozadie atentátu všade, len nie tam, kde sa k tomu priznal atentátnik samotný.

Takže takto: vražedný atentát na Fica je vraj poľutovaniahodný incident, ktorý si arogantný Fico zapríčinil do veľkej miery sám. Sám, lebo k zločinu ľudí sám provokoval . Okrem Fica potom k atentátu pomohli aj lajdáci z ochranky, dosadení do pozícií súčasnou vládou.

Úmysel vraha z Teplárne ublížiť Hegerovi, to však bola iná káva. To bol skutočný odporný zločin. Iba náhoda rozhodla o tom, že sa úmysel nezmenil na pokus a ten potom následne na krvavý odporný akt. – Veľa nechýbalo a Slovensko /Európa, Svet…/ mohlo prísť o obrovskú osobnosť demokratickej politiky – o Eduarda Hegera. Iba zázrakom sa E.Heger vyhol najhoršiemu a mohol obšťastňovať SR svojim vládnutím ešte ďalších pár mesiacov. Podľa Jančkárovej – Ficovo zranenie to je smutná vec, -ale úmysel ublížiť Hegerovi, – to je extrémna špinavosť. To nebotyčný zločin ! Veru tak.

Jančkárová akosi pozabudla, že vrah z Teplárne mal úmysel zaútočiť nielen na Hegera ale aj Fica. A na ďalších exponentov súčasného usporiadania sveta, ktorí boli v rámci vrahovho bludu súčasťou celosvetovej konšpirácie. No možné je, že Jančkárová na to nezabudla. Len mala -ako vždy, – „svoje zdroje“. /Rozumej, -svoje pokyny/.

V RTVS si apoštoli mediálnej demokracie užívajú posledné dni svojej sladkej svojvôle. Ako zdochýnajúci kôň z posledných síl kopú. Nakopávajú objektívnosť, vyváženosť, férovosť s prepáčením do …. -No veď viete kam. Je to presne tam, kam onedlho aj Machaj a Jančkárová možno sami poputujú…

Nielen nadávky ale aj klamstvá – stand-up humor z dielne Denníka N pokračuje

16.06.2024

Denník N uverejnil správu, že SR ani tretia agentúra – Moody´s nezhoršila rating. Ponechala nám A2, . „no s negatívnym výhľadom“. Normálny človek by si myslel, že nám agentúra rating ponechala ale výhľad zhoršila. Ono je to však inak, – agentúra nám nechala presne taký rating i presne taký výhľad, ako sme mali – teda A2 s negatívnym [...]

…“a tiež atentát na predsedu vlády“

14.06.2024

Tento skromný vetný prílepok venovala odchádzajúca prezidentka Slovenskej republiky najbeštiálnejšiemu politického zločinu, aký sa kedy stal v novodobej slovenskej histórii. Prezidentkin prílepok bol k čomusi, čo nemalo a nemá s politickým atentátom žiadnu politickú relevanciu. Ide tu o prílepok k pripomienke útoku mladého človeka / indoktrinovaného vplyvmi zo [...]

Strýko George vybaví: z Mgr. Čaputovej profesorka – alebo príležitostná STAND-UPistka ?

13.06.2024

Tak sme sa konečne dozvedeli, kam bude odložená pani Zuzana Čaputová. Svoje ďalšie uplatnenie minimálne na 15 rokov /toľko jej chýba do dôchodku/ vraj nájde v akademickej sfére. -Uľavilo sa mi, -mohlo to byť aj horšie… Onedlho budeme svedkami úkazu, aký sa pro-západne orientovaným politikom mimo služby /napr. I. Radičovej/ stáva pomerne často. Budeme svedkami [...]

Benny Ganc

Izraelský premiér Netanjahu rozpúšťa vojnový kabinet

17.06.2024 10:58, aktualizované: 11:13

O rozpustení vojnového kabinetu informujú tiež izraelské médiá.

Emmanuel Macron,

Vo Francúzsku sa začala kampaň pred predčasnými parlamentnými voľbami

17.06.2024 10:48

Prvé kolo volieb sa bude konať 30. júna. Rozhodujúce druhé kolo je naplánované na 7. júla.

Tusk

Plánovanie atentátov a sabotáži v Poľsku: obžalovaní ruskí špióni zmizli

17.06.2024 10:30

Poľský súd vlani v decembri odsúdil 14 zo 16 cudzincov obžalovaných z účasti na príprave sabotážnych akcií na poľskom území.

Tropické teploty v Bratislave

Prichádzajú trópy. Vyberajte sandále a opaľovacie krémy. Úľava? V nedohľadne

17.06.2024 10:18

Hydrometeorologický ústav avizuje v tomto týždni na Slovensku výrazné oteplenie.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 441
Celková čítanosť: 2060232x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie