Založ si blog

Zlatica Kušnírová večne živá / Pamätnú tabuľu do každej rodiny a iné februároviny/

Vraj zbytočný mesiac február. Možno. – No stále sa niečo deje.

  • Napríklad na Slovensku v stredu všetky televízie a rádiá, všetky médiá od rána do večera vraždili Jána Kuciaka. Pár tisícom fanatikov sa to málilo -a tak si ešte urobili na námestí Slobody v Bratislave nepríliš veľkú zabíjačku.
  • Starej p. Kušnírovej sa máli počet pamätníkov, ktoré v SR zatiaľ postavili na pamiatku jej dcéry Martiny. Máli sa jej, že Martina má zatiaľ iba pamätník v Bratislave, bude mať pamätník vo Veľkej Mači, chystá sa pamätník v Prešove a možno aj v rodnej obci Gregorovciach. Podľa starej p. Kušnírovej by sa patrilo, aby Martina mala pamätník všade tam, kde sa počas svojho života vyskytla. Ideálne by bolo, aby Martinu občanom SR pripomínalo viac pamätníkov ako boli za dávnych čias pamätníky a pamätné tabule na počesť V.I.Lenina.
  • V stredu avizovali, že vo štvrtok budú na Slovensku padať traktory z oblohy. Budú ich plné ulice. Novinári budú v teréne snoriť po každom náznaku kritiky súčasnej vlády a po nadávkach na súčasného ministra poľnohospodárstva Takáča. – Akoby to bol on, čo vymyslel hanebný green deal alebo ešte hanebnejší pro-ukrajinský poľnohospodársky protekcionizmus
  • Slečna Šejla Smereková pred pár rokmi ocikala a podpálila Korán. Na protest proti vtedy široko diskutovanej vlne utečencov z moslimských krajín. V stredu mladú a nepríliš vzdelanú slečnu Šejlu odsúdili na 3 roky za hanobenie viery. Starý no nie oveľa vzdelanejší politik a novinár M.Šimečka hanobil nedávno -podľa tohto istého § Trestného zákona národ /slovenský národ/. Je na neho za to podané trestné oznámenie. Ak je naše súdnictvo spravodlivé, dostane Šimečka aspoň 6 rokov natvrdo. Jeho zločin je totiž minimálne dvakrát taký hnusný, ako bol čin slečny Šejly.
  • U morózneho moderátora Bielika boli v stredu večer na besede dvaja absolventi práv. Jedným z nich bol nepríliš vzdelaný ´kádehácky táraj, bývalý nie príliš úspešný minister spravodlivosti Karas. A druhým bol PÁN právnik, skvelý advokát a znalec nielen súdnej teórie ale aj advokácie v praxi. Počúvať argumentáciu pána doktora Paru-to bol zážitok. Právo sa v jeho podaní zmenilo na racionálnu a užitočnú činnosť, ktorá má hlavu a pätu.
  • Dúhový kaukliar Stanke včera na zhromaždení opozičných lúzerov vrešťal ako pavián: „Choďte do čerta !“ Choďte už konečne do čerta !“ Stanke včera posielal do čerta 1 200 000 Slovákov, ktorí volili v nedávnych voľbách súčasnú vládu na čele s R.Ficom. Mimochodom, -koľko ľudí volilo tohto slušne dúhového Stankeho ?
  • Nepriliš úspešný žilinský primátor Kiabáne /či ako sa volá/ je mimoriadne žiarlivý človiečik. V súvislosti s rekonštrukciou radničných priestorov si zavolal novinárov, aby im ukázal priestory, v ktorých bývalý mimoriadne obľúbený primátor Slota vraj tajne popíjal a hostil vzácnejšie návštevy. Radničné priestory upravené ako jedáleň či vináreň majú v takmer každom historickom meste. Veľká časť Slovákov na tom nevidí nič prekvapujúce, Ohováranie ex-primátora Slotu preto tak trochu už progresívnemu pánovi tiežprimátorovi Kiabánemu vôbec nevyšlo.
  • V stredu bola mediálna žatva pre kadejakých politológov a skrachovaných politikov. Honoráre za zbierky floskúl a tisíckrát počuté protificovské konšpirácie sa im museli len tak hrnúť. Aj ex-premiérka s výzorom vyžitej operetnej divy si iste prišla na svoje. Jednoducho -mali sme včera na Slovensku februároviny. Riadnu nudu. Ešte šťastie, že teraz už budeme mať od kuciakov a kušnírových po celý rok pokoj. Svätý pokoj !

A nech sa to, čo sa dialo v stredu, radšej už ani neudeje.

Cintula vraj nie je Levičan

17.05.2024

Lepšie povedané, vraj nie je rodený Levičan, Tekovčan. Vraj sa narodil v Bardejove. Je teda rodený Šarišan. Ale nie o tom som chcel. Chcel som o niečom oveľa podstatnejšom. Písal som dnes o tom, že tak ako nemožno za spoluvinníka znásilnenia označiť „koketnú“ znásilnenú ženu, ale len a len násilníka samotného, – tak nemožno za spoluvinníka atentátu [...]

Ficovi vraj nič nie je: jedno opozičné krídlo vyzýva k pokoju druhé nechutne konšpiruje

17.05.2024

Počuli ste to ? Opozičná agentúra JPP miesto výziev k pokoju a zmieru veselo konšpiruje. Napríklad, že Cintula je pravicový extrémista, ktorý si svoj pacifizmus iba vymyslel. V skutočnosti bol a je srdcom „slovenský branec“. Z poverenia temných rusko-smeráckych štruktúr sa votrel do progresívno-liberálneho hnutia, aby odtiaľ donášal Ficovi a spol. Počuli ste to [...]

Novinári zase klamú: vecný popis stavu nie je šírenie nenávisti /sociologička Kusá vráť diplom !/

16.05.2024

Nepočul som odvčera ani jedného vládneho politika, ktorý by vyzýval, aby Slováci nenávideli opozičnú komunitu. Skúste si, milí novinári z RTVS, ta3, markízy, joj, sme , denníka n…stokrát pustiť záznam z včerajšieho vystúpenia Blahu a Danka. Garantujem, že tam žiadnu výzvu k nenávisti a revanšu voči opozičným médiám a opozičným politikom a sympatizantom [...]

Benjamin Netanjahu / Benny Ganc /

Ganc dal Netanjahuovi ultimátum, požaduje do 8. júna plán pre Gazu

18.05.2024 22:05

Premiér jeho návrhy označil za eufemizmy, ktoré predznamenávajú porážku Izraela.

tbilisi, gruzínsko, protest

Gruzínska prezidentka vetovala sporný zákon o zahraničnom vplyve

18.05.2024 17:08

Vládna strana Gruzínsky sen má však v parlamente dosť poslancov, aby veto hlavy štátu prehlasovala.

handlová, fico, atentát

NAKA obvinila osobu, ktorá sa mala vyhrážať ministrovi a poslancom cez sociálnu sieť

18.05.2024 15:10

Prokurátor sa stotožnil s podnetom polície na vzatie obvineného do väzby, rozhodne o nej súd.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 430
Celková čítanosť: 2009415x
Priemerná čítanosť článkov: 4673x

Autor blogu

Kategórie