Založ si blog

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. Otázky asi vypracovali jej právnici, možno Lipšic, Čurilla a možno aj opoziční politici. Text svojich odpovedí a svojej role perfektne ovládala. Nabifľovala sa ho dokonale.

Čaputovej vyjadrenia obsiahli všetky argumenty opozície proti konaniu vlády vo všetkých oblastiach. Nielen pokiaľ ide o trestný zákon, ale aj menovanie šéfa SIS, kompetenčný zákon, rokovací poriadok NRSR a pod.

Čo najviac udiera do očí, je Čaputovej 110% presvedčenie o pre ňu a pre opozíciu pozitívnych rozhodnutiach Ústavného súdu. Čaputová vie, že ÚS sa jej návrhmi bude ihneď zaoberať /akoby nebol zavalený tisíckami iných podaní/ a že účinnosť novely TZ bleskurýchlo pozastaví. Čaputová vie, že ÚS dá do svojho verdiktu o pozastavení účinnosti aj konkrétnu lehotu platnosti, ktorá bude znieť „okamžite“ a nie až po obligátnom zverejnení pozastavenia účinnosti v Zbierke zákonov. No a pokiaľ ide o zákon zbavujúci Čaputovú práva menovať šéfa SIS, Čaputová vie, že aj v tomto prípade ÚS rozhodne v jej prospech a pozastaví účinnosť i tohto vládneho zákona.

Čaputová je prosto vedma, veštkyňa. Vie ako bude ÚS konať, kedy bude konať a aký bude jeho verdikt. Istota, s akou toto Čaputová dnes tvrdila musela zaujať aj poslanca Gašpara, ba aj moderátora Markízy. Moderátor bol nútený sa spýtať, odkiaľ má Čaputová o rozhodnutiach ÚS takú istotu. Spýtal sa jej, či má veci na ÚS predrokované, keď má o ich výsledku ani na sekundu nepochybuje. – Čaputová samozrejme osobné kontakty na sudcov ÚS poprela. Veď čo iné mala v televízii povedať. Napokon možno ani neklamala. Veď na osobné lobovanie medzi sudcami ÚS má Čaputová svojich právnych poradcov: kadejakých gibov, mazákov, kubinov a pod.

Čaputová, – PROMOVANÁ BLONDÍNKA, je skvelá prednášateľka textov, ktoré pre ňu ľudia, čo tu v posledných 3-4 rokoch vládli, -pripravili. Čaputová je ich vzorná interpretka, rapotačka, no nejde iba o jej rétoriku. Čaputová je evidentne aj silno motivovaná, aby svoje ktovie kým pripravené texty predniesla. Prečo ? Pretože sa Čaputová na tom čo sa tu protizákonné za čias vlád Matoviča, Hegera a Odora dialo, sama podieľala. Minimálne politicky. Čaputová je politická SPOLUVINNÍČKA nezákonností Matoviča. Lipšica, Čurillu, Šureka, Zaleskej a spol. Čaputová je akoby do krivenia zákonnosti v nedávnom čase osobne namočená až po uši. Paktovala so zločincami Lipšicom a spol. Kadečo možno sama urobila. Lipšic a spol. o tom vedia. Nuž a Čaputová vie, že to vedia… Teraz im musí slúžiť, lebo sa ich bojí. Teraz sa sama chce z vecí vyviniť. To sa dá iba tak, že vyviní Lipšica a spol. Čaputová je v rukách Lipšica a Magtoviča. Je teda čosi ako ich kajúcnik. Ako obvinená, s nimi spolupracujúca osoba.

Čaputová dnes bojuje proti vláde R.Fica a jej nápravnej novelizácii TZ ako lev. Nie preto, že bojuje za pravdu. Kdeže. Čaputová bojuje proti novele TZ ale aj proti súčasnej vláde fanaticky a zúrivo. Bojuje ako život. Prečo ? Zdá sa – PRETOŽE ČAPUTOVÁ BOJUJE SAMA ZA SEBA. Za svoju vlastnú beztrestnosť. Za to, aby sa na verejnosť nedostalo to, čo možno sama v spolupráci s Lipšicom, Čurillom a Matovičom napáchala.

-Dnešné Čaputovej verklíkovanie v televízii Markíza vzbudzuje tento dojem…

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102531x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie