Založ si blog

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. Otázky asi vypracovali jej právnici, možno Lipšic, Čurilla a možno aj opoziční politici. Text svojich odpovedí a svojej role perfektne ovládala. Nabifľovala sa ho dokonale.

Čaputovej vyjadrenia obsiahli všetky argumenty opozície proti konaniu vlády vo všetkých oblastiach. Nielen pokiaľ ide o trestný zákon, ale aj menovanie šéfa SIS, kompetenčný zákon, rokovací poriadok NRSR a pod.

Čo najviac udiera do očí, je Čaputovej 110% presvedčenie o pre ňu a pre opozíciu pozitívnych rozhodnutiach Ústavného súdu. Čaputová vie, že ÚS sa jej návrhmi bude ihneď zaoberať /akoby nebol zavalený tisíckami iných podaní/ a že účinnosť novely TZ bleskurýchlo pozastaví. Čaputová vie, že ÚS dá do svojho verdiktu o pozastavení účinnosti aj konkrétnu lehotu platnosti, ktorá bude znieť „okamžite“ a nie až po obligátnom zverejnení pozastavenia účinnosti v Zbierke zákonov. No a pokiaľ ide o zákon zbavujúci Čaputovú práva menovať šéfa SIS, Čaputová vie, že aj v tomto prípade ÚS rozhodne v jej prospech a pozastaví účinnosť i tohto vládneho zákona.

Čaputová je prosto vedma, veštkyňa. Vie ako bude ÚS konať, kedy bude konať a aký bude jeho verdikt. Istota, s akou toto Čaputová dnes tvrdila musela zaujať aj poslanca Gašpara, ba aj moderátora Markízy. Moderátor bol nútený sa spýtať, odkiaľ má Čaputová o rozhodnutiach ÚS takú istotu. Spýtal sa jej, či má veci na ÚS predrokované, keď má o ich výsledku ani na sekundu nepochybuje. – Čaputová samozrejme osobné kontakty na sudcov ÚS poprela. Veď čo iné mala v televízii povedať. Napokon možno ani neklamala. Veď na osobné lobovanie medzi sudcami ÚS má Čaputová svojich právnych poradcov: kadejakých gibov, mazákov, kubinov a pod.

Čaputová, – PROMOVANÁ BLONDÍNKA, je skvelá prednášateľka textov, ktoré pre ňu ľudia, čo tu v posledných 3-4 rokoch vládli, -pripravili. Čaputová je ich vzorná interpretka, rapotačka, no nejde iba o jej rétoriku. Čaputová je evidentne aj silno motivovaná, aby svoje ktovie kým pripravené texty predniesla. Prečo ? Pretože sa Čaputová na tom čo sa tu protizákonné za čias vlád Matoviča, Hegera a Odora dialo, sama podieľala. Minimálne politicky. Čaputová je politická SPOLUVINNÍČKA nezákonností Matoviča. Lipšica, Čurillu, Šureka, Zaleskej a spol. Čaputová je akoby do krivenia zákonnosti v nedávnom čase osobne namočená až po uši. Paktovala so zločincami Lipšicom a spol. Kadečo možno sama urobila. Lipšic a spol. o tom vedia. Nuž a Čaputová vie, že to vedia… Teraz im musí slúžiť, lebo sa ich bojí. Teraz sa sama chce z vecí vyviniť. To sa dá iba tak, že vyviní Lipšica a spol. Čaputová je v rukách Lipšica a Magtoviča. Je teda čosi ako ich kajúcnik. Ako obvinená, s nimi spolupracujúca osoba.

Čaputová dnes bojuje proti vláde R.Fica a jej nápravnej novelizácii TZ ako lev. Nie preto, že bojuje za pravdu. Kdeže. Čaputová bojuje proti novele TZ ale aj proti súčasnej vláde fanaticky a zúrivo. Bojuje ako život. Prečo ? Zdá sa – PRETOŽE ČAPUTOVÁ BOJUJE SAMA ZA SEBA. Za svoju vlastnú beztrestnosť. Za to, aby sa na verejnosť nedostalo to, čo možno sama v spolupráci s Lipšicom, Čurillom a Matovičom napáchala.

-Dnešné Čaputovej verklíkovanie v televízii Markíza vzbudzuje tento dojem…

Fico dnes odštartoval vládnu krízu či skúšku charakterov súčasnej vládnej koalície ?

13.04.2024

Pod taktovkou relatívne vecného moderátora Mateja Baránka dnes Fico v pravidelnom formáte premiérskych monológov na RTVS odštartoval mimoriadne závažný proces. „Informoval“ verejnosť o svojom akože „osobnom názore“ na riešenie novej politickej situácie vo vládnej koalícii po zvolení P.Pellegriniho za prezidenta SR. Táto informácia tvorila iba 2-3% [...]

Ficovi a SR poskytli Michalovce „alibi“

11.04.2024

Dnes bolo v Michalovciach spoločné rokovanie vlád SR a UA. Rokovanie prebiehalo vo vľúdnom duchu, čo sa odrazilo aj v záverečnom prehlásení a na atmosfére záverečnej spoločnej tlačovej konferencie. Výsledky rokovania ? Ako sa slangovo vraví „nič moc“. Ale veď viac ako „nič moc“ ani nikto kto je len trochu v politike zorientovaný neočakával. Z oboch [...]

Povolebné SEBAKLAMY opozície

09.04.2024

Prozápadná opozícia to u nás na Slovensku zase prehrala. Prehrala, lebo jej mýtotvorná bublina narazila na útesy reality. Miesto toho, aby nastala sebareflexia, prozápadná opozícia reflexívne začína znovu snovať staré známe pavučiny lží a sebaklamov. Usiluje sa čo najskôr zaceliť rozderavené opláštenie svojej bubliny. Snaží sa čo najskôr fungovať po starom. Pomocou [...]

Kirjat Šmona / Izrael / Libanon /

Izrael čelí rozsiahlemu iránskemu útoku. Teherán útočí dronmi a raketami, Netanjahu sľúbil odpoveď

13.04.2024 22:23, aktualizované: 23:47

Izrael ohlásil uzavretie svojho vzdušného priestoru, USA židovskému štátu vyjadrili plnú podporu.

NEPOUZ, letisko, lietadlo, cestovanie

Jordánsko sa rozhodlo dočasne uzavrieť svoj vzdušný priestor pre všetky lietadlá

13.04.2024 22:20

Opatrenie prichádza v čase očakávaného odvetného útoku Iránu na Izrael.

polícia páska

V Prešove do osemmetrovej šachty spadol človek, vytiahli ho

13.04.2024 21:47

Osoba sa nachádzala v ťažko prístupnej šachte hlbokej až osem metrov.

Orenburg

Hladina rieky Ural v Orenburgu dosiahla historický rekord. Pod vodou je viac ako 3 500 domov

13.04.2024 21:08

Podľa úradov bolo za posledných 24 hodín zaplavených ďalších vyše 800 domov a 2600 súkromných pozemkov.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 416
Celková čítanosť: 1950803x
Priemerná čítanosť článkov: 4689x

Autor blogu

Kategórie