Založ si blog

EU siaha na zvyšky slovenskej suverenity-dosiahne čo nechcela

Všetko zlé je na niečo dobré. Na reakcii EU, EK a EP a podobných neokolonialistických inštitúcií už aj dobromyseľnejší Slováci vidia, ako nás Brusel ujarmuje. Naša suverenita je taká malá, že nám už eurokolonizátori nedovolia ani len organizačné zmeny v systéme prokuratúry, že nám nedovolia ani len zrýchlené tempo legislatívnych úprav. Suverénne právo NRSR schvaľovať zákonnými demokratickými procedúrami /teda aj v zrýchlenom konaní/ demokraticky zvolenými poslancami zákony, ktoré si vyžaduje náš každodenný život nám Brusel popiera. A vyhráža sa kadečím. Napríklad finančnými sankciami….

-No len tak ďalej, milí páni neokolonialisti. Skúste nás perzekvovať. Naša odpoveď bude – obštrukcie pri Ukrajine. Ak nám siahnete na eurofondy, my zablokujeme všetko, čo je spojené s pomocou Ukrajine. Vrátane súhlasu so vstupom Ukrajiny do EU či NATO. Vrátane všetkého, čo súvisí so sankciami proti Rusku, čo súvisí so spoluprácou s teroristickým Izraelom a pod. Zablokujeme nielen štátnu vojenskú pomoc SR, ale aj finančnú a vojenskú pomoc, ktorá sa realizuje prostredníctvom EU. Komerčným subjektom, ktoré vyrábajú a vyvážajú svoju produkciu na Ukrajinu odnímeme exportné licencie. Dopravné trasy smerujúce cez SR na Ukrajinu, -cestné, lodné, železničné, letecké,,, dostanú u nás stopku.

– Nie, z EU a NATO sami nevystúpime. Zvnútra týchto štruktúr však budeme pichať, omínať, hrýzť. Budeme nepríjemnejší než Orbánovci. Na zlo odpovieme zlom.

A ak budete vo svojej vojne proti SR pokračovať ešte ďalej, prídu na rad korporácie, ktoré u nás máte. Automobilky, telekomunikácie, energetika, banky…Nielen vy ale aj my sa máme čím vyhrážať. -Verím, že ste si toho vedomí a že ste si dobre prečítali mieru našej odhodlanosti.

-Otázka znie: páni z Bruselu – obetujete svoje záujmy na aj tak krachujúcej Ukrajine iba preto, aby ste namietali a sankcionovali Slovensko za obyčajné zrýchlené konanie pri schvaľovaní normálnej, inde bežnej úpravy našej vnútroštátnej legislatívy ?

Ak R.Fico a poslanci koalície nepopustia, – budete mať páni v Bruseli a vo Washingtone problém. Veľký problém. Stojí vám to za to ?

Čačaná pani Čaputová a 9 najväčších svinstiev

19.02.2024

Onedlho pani Čaputová opustí palác, kde bola zamestnaná. Niekto si bude pamätať, ako kultivovane prednášala cudzie texty, niekto si bude pamätať, aká bola čačaná v tom modrom, čiernom či inom hanečkovskom kostýmčeku. Nuž a my Slováci čo ? Ubezpečujem pani Čaputovú, že si tiež budeme pamätať. Budeme si pamätať menej čačané, skôr nepekné ba až hnusné veci. [...]

Čaputová sa správa ako kajúcnik – teda spolupracujúca obvinená osoba

18.02.2024

Len stručne. Dnešná spanilá jazda Čaputovej na Markíze zaujala jej skvelým hereckým výkonom. Zuzana Č. má dobrú slovnú pamäť. Text svojich vyjadrení nielenže skvelo odrapotala, ale urobila aj nadprácu – na niektoré „otázky“ moderátora odpovedala ešte skôr ako ich stihol celé sformulovať.. Jednoducho, Čaputová evidentne POZNALA CELÝ SCENÁR relácie. [...]

Ak je Putin politicky zodpovedný za smrť Navaľného, sú Čaputová a Kolíková politicky zodpovedné za smrť Lučanského a Krivočenka

17.02.2024

Politická analógia nepustí. Ak majú pravdu politici a publicisti na Západe, ak majú pravdu opoziční novinári a politici v SR, – že totiž bez ohľadu na konkrétnu príčinu smrti je za Navaľného úmrtie zodpovedný Putin, – potom jednoznačne tvrdia aj to, že za smrť generála Lučanského a advokáta Krivočenka je zodpovedná prezidentka Čaputová. Samozrejme, [...]

HIMARS

Smrtiaci úder Ukrajiny na ruský výcvikový priestor. Najmenej 60 mŕtvych vojakov

21.02.2024 09:55

Ruskú základňu pri dedine Trudivske ukrajinska armáda podľa zdrojov ostreľovala z raketometov HIMARS.

Abraham Lincoln

Bidenov prapradedko dostal milosť od Lincolna, ukazujú odhalené archívne dokumenty

21.02.2024 09:55

Príbeh predka súčasného amerického prezidenta bol ukrytý medzi záznamami o stovkách podobných súdov v národnom archíve.

univerzitna nemocnica, Antolská, Nemocnica sv. Cyrila a Metoda

Na klinike v Petržalke podali výpovede viacerí zdravotníci. Nemocnica hovorí o organizovanom konaní

21.02.2024 09:18

Nemocnica deklarovala, že sa snaží získať nových zamestnancov, aby bola zdravotná starostlivosť na klinike zachovaná v plnom rozsahu aj po 1. apríli.

Quantum / Daniel Furka / Samuel Furka /

Bratia Furkovci vyvinuli prístroj Quantum. Za desať sekúnd odhalí viaceré ochorenia, vyšetrenie stojí iba pár centov

21.02.2024 09:00

Prístroj slovenských vedcov využíva na diagnostiku umelú inteligenciu.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 381
Celková čítanosť: 1838184x
Priemerná čítanosť článkov: 4825x

Autor blogu

Kategórie