Založ si blog

Polícia údajne prepustila všetkých zadržaných. Pán HAMRAN, NEODSTÚPITE ?

„Polícia prepustila všetkých zadržaných v rámci akcie vírus, vrátane exriaditeľa vojenských tajných Jána Balciara“. /Pravda, 20.9.2023/. OČTK sa údajne dozvedeli, čo chceli a tak po dohode so sudcom zadržaných prepustili.

– No paráda. Na obyčajné vypočutie stačilo zadržaných predvolať a nie im vtrhnúť do bytov, dať im putá a strčiť ich do ciel predbežného zadržania. Hamranovcom však išlo asi o niečo iné. Účelom humbuku okolo akcie „voľby“ pardon „virus“ bolo totiž urobiť hluk, vyvolať špekulácie a ovplyvniť tak predvolebnú atmosféru v SR. Účelom bolo ovplyvniť výsledok volieb…A to sa aj stalo. S akým efektom, uvidíme. Dúfajme však, že Slováci už nie sú takí naivní, aby sa predvolebnými trikmi á la Počiatkova vila dali znovu nachytať !

Pôvodne som sa v tomto článku pýtal napríklad na tieto otázky:

Pán Hamran, akcia „voľby“ pardon, akcia „virus“ už skončila alebo ešte pokračuje ?

Pán Hamran, zostal ešte niekto za mrežami ? Napríklad aspoň najmenšia ryba – plk.Skuhra ?

Pán Hamran, prečo ste akciu spustili vtedy, keď ste vedeli, že najväčšia „ryba“ gen.Balciar je v zahraničí ?

Pán Hamran, načo bol dobrý ten humbug okolo „Žilinkovho kamaráta“ Gučíka, Vallovho kamaráta Kohúta a ďalších „zlodejov“ údajných 67 mil.eur, keď ste ich vraj už prepustili na slobodu ?

Pán Hamran, kedy bude tlačovka o okolnostiach prepustenia zadržaných osôb na slobodu ?

-Takéto a ďalšie otázky by som čakal od „zvedavých“ novinárov, čo včera nevedeli na ktorú nohu stupiť a dobre si krky nepolámali od úsilia priniesť okolo zadržaných cca 20 osôb čo najviac pikošiek. Dnes akosi vychladli. Alebo majú svalovicu ? Čakal som podrobné informácie o okolnostiach prepustenia zadržaných osôb na slobodu aj od „dobre informovaných“ tunajších redakčných komentátorov a blogerov, -no nedočakl som sa. Nič. Tichúčko. NAKA sa akurát pokúsila zahmliť svoju včerajšiu podarenú-nepodarenú akciu dnes zrealizovaným zbytočne nafúknutým záťahom medzi piťovcami.

Ozaj, -čo bude teraz, po prepustení podstatnej časti zadržaných osôb na slobodu s tými eurami, s tým zlatom a čo bude s tou fľašou whisky ? Majú ju už oslobodení zadržanci späť alebo si ju Hamranova družina ponechala na neurčito ?

Záhadou nad záhady je osud gen.Balciara. Tento absolvent niekoľkých elitných spravodajských kurzov organizovaných renomovanými tajnými službami na Západe je tajomstvo samé. Enigma sui generis. Kariéru Gemerčan Balciar rozbehol v časoch dzurindizmu, exceloval v časoch Radičovej skupiniek, vrcholil za Fica a potom, po nástupe OLaNO a SaS akoby dobrovoľne zmizol. V 2021-2022 mu médiá ale aj štátne kontrolné orgány niekoľkokrát prevetrávali majetok-no vec sa uzavrela bez korupčného podozrenia. Klebety vraveli, že ani inak nemohla, lebo Balciar je a bol dvojitý agent a podstatná časť jeho majetku sú odmeny od pánov zo Západu. Vyhlásenie Hamrana, že Balciar sa polícii asi prihlási sám a bude s ňou spolupracovať svojou záhadnosťou do mágie okolo Balciara harmonicky zapadá. Keby bolo po mojom, typoval by som pána generála na ideálneho agenta-kajúcnika. Takého, čo by -ako správny hnojár z nitrianskej VŠP zasmradil vzduch až po najvyššie smerácke a národniarske miesta.

V porovnaní s Balciarom, Kohútom a Gučíkom sa plk. Skuhra javí ako bezvýznamný komplic. Nuž a práve on je asi jediný, o prepustení ktorého médiá ešte nepísali. Že by bol ako výnimka potvrdzujúca NAKA-pravidlo /najprv hlasno zadrž a potom potichu prepusti/ ešte stále v cele ? Že by tu zafungovali dlhé pomstivé prsty MATOVIČKÁRA Galka /kandiduje za OLaNO do NRSR/ ? Že by si Galko so Skuhrom aspoň takto vybavil otvorené účty ? Nuž, to asi nie – veď Matovič už nie je vo vláde a Hamranov šéf je slnečne liberálna Čaputová, resp. jej dvorný Odor…

PODĽA NAJNOVŚICH INFORMÁCIÍ POLÍCIA VŠETKÝCH ZADRŽANÝCH PREPUSTILA.

Všetko je to akési nejasné, akoby to bolo kýmsi /napr. D.L. /pod vplyvom posledných prieskumov preferencií narýchlo zbúchané. Že by sa už človek nemohol spoľahnúť ani na doteraz vždy kvalitnú prácu Mr. Daniela ? Dajako sa nám to tu všetko stále viac a viac zopsúva…

-PÁN HAMRAN, NIE JE NAJVYŠŠÍ ČAS ODSTÚPIŤ ? A čo vy, pán Ódor, a čo vy pani Čaputová ? Ani vy nemáte hanbu ? Ani vy sa odstúpiť nechystáte ?

Prečo nebola Čaputová na rozlúčkovej návšteve v Budapešti ?

12.06.2024

Čaputová to má, chvalabohu už pomaly za sebou. Už len dva dni. Teším sa, že odíde, nebola to totiž prezidentka podľa môjho gusta. Mal som pocit, že mi ako občanovi Slovenskej republiky robí zle kde a kedy môže. Ale treba jej uznať, – robila a robí to konzekventne. Prakticky až do posledného dňa svojho pobytu v Grassalkovichovom paláci. Čaputová je momentálne na [...]

Ignoranti sa vytešujú, že beztrestne šliapu po Putinových červených čiarach…

07.06.2024

Ignoranti z médií na Západe a nahlúpli západní politici sa zabávajú na tom, ako beztrestne šliapu po tzv. Putinových červených čiarach a Putin sa na to iba bezmocne pozerá. To, že Putin je iba „sabaka“ ktorá breše ale nehryzie už zneužíva Macron /pohrávajúc sa s Mirage-mi/, Scholz /rozšafne ponúkajúci ďalekonosnejšie rakety a delá/, Biden /k zásielkam [...]

Šimečka a spol. už zase radšej klamú než akoby férovo súťažili

03.06.2024

Okrúhle stoly vyšli z módy. Prechodné zmierenie útokov proti vláde sa skončilo. Šimečka a spol. už zase naplno klamú, ako za starých dobrých čias pred atentátom na predsedu vlády SR. Všetko sa vrátilo do starých koľají, lebo voľby do europarlamentu sa blížia a zahraniční sponzori potrebujú, aby PS prispelo do zásobníka progresívcov a liberálov aspoň 8 z 15 [...]

Petr Pavel / Zuzana Čaputová /

Čaputová a Pavel si navzájom udelili najvyššie štátne vyznamenania

13.06.2024 12:42

Vyznamenanie Čaputovej český prezident udelil, pretože napĺňa všetky rysy, ktoré by hlava štátu demokratickej krajiny podľa neho mala mať.

Buenos Aires / Protesty /

Tisíce ľudí v Buenos Aires protestovali proti spornej vládnej reforme. Demonštrácie prerástli do násilia

13.06.2024 12:24

Prezident Javier Milei demonštrantov označil za teroristov.

Nikol Pašinjan

Kým bude pri moci Lukašenko, arménsky činiteľ do Bieloruska nepôjde, vyhlásil Pašinjan. Deň predtým varoval Kremeľ

13.06.2024 12:00

Arménsky premiér vyhlásil, že jeho krajina vystúpi z Organizácie zmluvy o kolektívnej bezpečnosti vedený Moskvou.

MiG-29

Naď reaguje na Kaliňáka a ukázal dokumenty k migom darovaným Ukrajine: Minister klame

13.06.2024 11:57

Podľa exministra súčasný šéf rezortu obrany klame a oklamal aj verejného ochrancu práv, ktorý sa venoval prípadu nesprístupnenia právnej analýzy k darovaniu stíhačiek.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 438
Celková čítanosť: 2050192x
Priemerná čítanosť článkov: 4681x

Autor blogu

Kategórie