Založ si blog

Boris Kollár zase prezlieka kabát-v „normálne“ nenormálnom hnutí je to ale normálka

Čaputová vetovala zákon o posilnení telocviku na našich školách. Dalo sa to čakať-veď už pohľad na ňu svedčí o tom, že pohyb a šport nie sú jej silná stránka.

Motivačne dôležitejšie pri jej vetovaní 3 hodín telocviku na ZŠ však je niečo iné. Dôležitejšie je, že jej západní sponzori neradi vidia na Východe Európy zdravú a vyšportovanú mládež. No a najdôležitejšie zo všetkého je, že sa posilnením telocviku oslabí pozícia takých slniečkárskych predmetov, ako sú angličtina, výchova tolerancie k LGBTI, počítačovanie , environmentálne rojčenie a pod.

Čaputová je jasná. Za normálnych okolností by nebol problém prelomiť jej veto tým, že by sa strany, čo hlasovali za 3 hodiny telocviku hrdo držali svojho postoja a vierolomne, promiskuitne nepreskakovali z „kvietka“ na „kvietok“, od áno k nie – podľa toho, kde je to momentálne výhodnejšie a kam verejnú mienku tlačia liberálne euroatlantické médiá a leniví riaditelia škôl.

Meniť postoj v tak závažnej veci ako je zdravie a zdatnosť našich detí – súhlasiť s tým, aby mládež ďalej chradla pri počítačových hrách a četovaní, ďalej drilovala najmä angličtinu-reč otrokov, znižovala si imunitu minimalizáciou pohybu, asocializovala, de-kolektivizovala sa pri iphonoch…-to je čosi nenormálne. Nečudo, že takáto zmena postoja zíde na um iba nenormálne promiskuitným, bezškrupulóznym a neférovým politikom. Nečudo, že takáto bezzásadovosť je ozdobou politiky iba takých oportunistických figúrok, aké sú v Sme rodine Borisa Kollára.

Boris Kollár a spol. sa chystajú zarezať zdravie a zdatnosť našich detí. Chystajú sa spáchať ďalšiu NENORMÁLNOSŤ. Nečudo, že Boris Kollár bude po takej nenormálnosti, akou je nesúhlas s posilnení telesnej výchovy mládeže, – so zvýšeným hlasom ešte viac presviedčať v médiách slovenskú verejnosť o svojej mravnej a spoločenskej normálnosti. Boris Kollár a spol. to budú mať po prevrátení kabáta hore futrom ešte ťažšie ako doposiaľ.

Keď nenormálny presviedča normálnych o svojej normalite, – je to príznak jeho vyšinutosti. Je to prejav toho, že je normálne nenormálny.

Piaty pokus o likvidáciu Fica a spol.

17.07.2024

Geopolitické centrum spravujúce momentálne aj priestor SR sa v pomerne krátkom čase znovu pokúša zbaviť tŕňa v päte, – zbaviť sa vlády R.Fica a spol. Domáci „slovenskí“ aktivisti tohto centra idú naplno už dva roky, aby sa zavďačili svojim chlebodarcom. No napriek nemalým zdrojom sa im akosi nedarí. Fico a spol. napriek úsiliu progresívno-liberálnych [...]

Uhlerová uhla od ľavice k progresívcom: koľko odborárov s ňou súhlasí ?

14.07.2024

Predsedníčka KOZ Monika Uhlerová sa pred troma dňami v podkaste Denníka N dala počuť, že ona osobne je progresívna liberálka a nie ako jej predchodcovia na čele odborárov – ľavičiari a sociálni demokrati. Uhlerová tvrdo napadla zámer Smeru SSD postaviť v SR hrádzu progresivizmu. Byť proti progresivizmu je podľa Uhlerovej byť proti pokroku a sociálnej rovnosti. Byť za [...]

Opozícia spustila starú ošúchanú platňu o trestnom zákone

11.07.2024

Podľa Šimečkovcov a Grohlingovcov sú vládne strany Smer, Hlas a SNS babráci, lebo už po neviemkoľký raz musia prerábať trestný zákon /ďalej TZ/. Áno, pôvodný návrh novely TZ bol v NRSR predkladateľom upravovaný, lebo sa koalícia rozhodla vyhnúť sa konfrontácie s EK pri otázke právneho štátu. Potom bol pôvodný návrh upravený ešte raz, aby sa zastavila hystéria vo [...]

paríž

Do terasy parížskej kaviarne vrazilo auto: Jedna obeť a štyria ľudia v kritickom stave

17.07.2024 22:41

Vodič ušiel, spolujazdec mal pozitívny test na alkohol a drogy, uviedol zdroj z prostredia polície.

New York

Nad New Yorkom za bieleho dňa preletel meteor, potvrdila NASA

17.07.2024 21:58

Ohnivá guľa letela rýchlosťou asi 66 000 kilometrov za hodinu a klesala pod pomerne strmým uhlom.

rokovanie vlády, Robert Fico,

Fico: Zahraničná politika na štyri svetové strany je v prospech občanov. Plánuje cestu do Číny, vyjadril sa aj k Orbánovým cestám

17.07.2024 21:29, aktualizované: 21:30

Sedemnásteho júla 1992 som bol 27-ročným elévom v Slovenskej národnej rade, povedal predseda vlády.

slnečné jazerá, senec

Život mali pred sebou. Na Slnečných jazerách sa utopili dvaja mladíci

17.07.2024 21:13

Mladíci skočili do jazera z vodného bicykla a už sa nevynorili.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 450
Celková čítanosť: 2102364x
Priemerná čítanosť článkov: 4672x

Autor blogu

Kategórie