Založ si blog

Boris Kollár zase prezlieka kabát-v „normálne“ nenormálnom hnutí je to ale normálka

Čaputová vetovala zákon o posilnení telocviku na našich školách. Dalo sa to čakať-veď už pohľad na ňu svedčí o tom, že pohyb a šport nie sú jej silná stránka.

Motivačne dôležitejšie pri jej vetovaní 3 hodín telocviku na ZŠ však je niečo iné. Dôležitejšie je, že jej západní sponzori neradi vidia na Východe Európy zdravú a vyšportovanú mládež. No a najdôležitejšie zo všetkého je, že sa posilnením telocviku oslabí pozícia takých slniečkárskych predmetov, ako sú angličtina, výchova tolerancie k LGBTI, počítačovanie , environmentálne rojčenie a pod.

Čaputová je jasná. Za normálnych okolností by nebol problém prelomiť jej veto tým, že by sa strany, čo hlasovali za 3 hodiny telocviku hrdo držali svojho postoja a vierolomne, promiskuitne nepreskakovali z „kvietka“ na „kvietok“, od áno k nie – podľa toho, kde je to momentálne výhodnejšie a kam verejnú mienku tlačia liberálne euroatlantické médiá a leniví riaditelia škôl.

Meniť postoj v tak závažnej veci ako je zdravie a zdatnosť našich detí – súhlasiť s tým, aby mládež ďalej chradla pri počítačových hrách a četovaní, ďalej drilovala najmä angličtinu-reč otrokov, znižovala si imunitu minimalizáciou pohybu, asocializovala, de-kolektivizovala sa pri iphonoch…-to je čosi nenormálne. Nečudo, že takáto zmena postoja zíde na um iba nenormálne promiskuitným, bezškrupulóznym a neférovým politikom. Nečudo, že takáto bezzásadovosť je ozdobou politiky iba takých oportunistických figúrok, aké sú v Sme rodine Borisa Kollára.

Boris Kollár a spol. sa chystajú zarezať zdravie a zdatnosť našich detí. Chystajú sa spáchať ďalšiu NENORMÁLNOSŤ. Nečudo, že Boris Kollár bude po takej nenormálnosti, akou je nesúhlas s posilnení telesnej výchovy mládeže, – so zvýšeným hlasom ešte viac presviedčať v médiách slovenskú verejnosť o svojej mravnej a spoločenskej normálnosti. Boris Kollár a spol. to budú mať po prevrátení kabáta hore futrom ešte ťažšie ako doposiaľ.

Keď nenormálny presviedča normálnych o svojej normalite, – je to príznak jeho vyšinutosti. Je to prejav toho, že je normálne nenormálny.

Prečo je Fico taký silný ?

28.09.2023

Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. [...]

Volíme stabilitu a poriadok- volíme Fica,Pellegriniho, Danka a Uhríka

27.09.2023

Prečo ? Lebo slovenský štát je sociálny štát. Lebo deti na svet na Slovensku prinášajú ženy. Lebo chceme, aby NATO prestalo cez Slovensko lifrovať zbrane banderovcom. Lebo Slováci myslia sociálne a cítia národne. Lebo.lebo.lebo—je na to tisíc dôvodov. Ale vlastne preto, lebo je na to iba jeden jediný dôvod- Lebo sme Slováci, čo nie iba hovoria po slovensky, ale tu na [...]

Dokedy bude H. beztrestne hrešiť proti pravde ?

27.09.2023

Normálni ľudia tu a tam zaklamú, ale v drvivej väčšine iba pri taľafatkách. Máme však v SR jedného klamára, pre ktorého je klamanie verejnosti profesiou. Má príznačné priezvisko-volá sa H. To, čo tento hriešny človek v posledných hodinách pred volebným moratóriom pácha, je neuveriteľný ohňostroj lží. Na rozdiel od iného klamára-Matoviča-ktorý je politikom a u [...]

Nice

Španielsko: Žiak zaútočil nožom na spolužiakov a učiteľov

28.09.2023 11:47

Škola bola preventívne evakuovaná.

kolóny, Nemecká, zápchy

Autá „trčia“ v kolónach na Horehroní aj celé hodiny. Dedinu, ktorou ich obchádzajú, chcú zatarasiť

28.09.2023 11:47

Najmä počas víkendov vznikajú pri obci Nemecká aj dvojhodinové zápchy. Mnohí problémovú trasu obchádzajú dedinou, z čoho sú jej obyvatelia nervózni.

fatima, súd, michal vida

Súd s Monikou Jankovskou v kauze Fatima odročili

28.09.2023 11:39

Okrem Moniky Jankovskej a jej svata Petra Vaska je v kauze Fatima obžalovaný aj bývalý funkcionár NAKA Róbert Krajmer.

Arménsko Azerbajdžan Náhorný Karabach Operácia Vojenská

Karabašského expremiéra obvineného z terorizmu vzali v Azerbajdžane do väzby

28.09.2023 11:16

Pohraničná stráž Vardanjana zadržala v Lačinskom koridore - jedinej spojnici Karabachu s Arménskom.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 300
Celková čítanosť: 1440847x
Priemerná čítanosť článkov: 4803x

Autor blogu

Kategórie