Založ si blog

„Čaputová, jej správanie sa k mužom a prečo denne napáda Fica“

„R.Fico je muž, je otec je príslušník staršej generácie. Napriek tomu ho Čaputová kde sa dá mediálne napáda, ba dokonca na verejnosti rozšírila, že ho bude žalovať za ohováranie.

Čaputová nemá rada mužov. Na základe vlastných skúseností. Mužov berie iba inštrumentálne. Správa sa ako sexistka-feministka. Vôbec neberie do úvahy Ficove šediny a fakt, že Fico splodil a vychoval syna. Nerešpektuje jeho rodičovské otcovské zásluhy.

Viete, prečo to robí ? Lebo chce Fica pred blížiacimi parlamentnými voľbami znemožniť. Prípadne ho chce znechutiť, aby mu ani nenapadlo zapojiť seba či nejakého svojho kandidáta do prezidentských volieb. Čaputová vie, že ak by sa proti nej v prezidentských voľbách niekto postavil, voľby by vyhral. „

/Tento príspevok nie je odo mňa. Neznámy priaznivec Fica, jeho dobre platený trol a Putinov agent ma poprosil, aby som mu pomohol a jeho príspevok publikoval. Rád ľuďom pomáham. A tak som to urobil. – Samozrejme, nie zadarmo……………../.

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

28.05.2023

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i [...]

Boris Kollár a spol. – netárajte, neklamte

27.05.2023

Boris Kollár včera zase zaperlil. Vyhlásil, že všetky strany v NRSR – a teda aj hnutie Sme rodina, sú opozičné, lebo Ódorova vláda /na rozdiel od parlamentných strán/ nevzišla z volieb a následne nevzišla z vôle terajšej NRSR. Vznikla z rozhodnutia Čaputovej a je to teda iba jej vláda. -Pekná táranina-úmyselne nepravdivá, – zase iba jedno z množstva klamstiev [...]

O nechápavom moderátorovi, Lipšicovi a Čaputovej

26.05.2023

Prečo boli včera Lipšic a Čaputová v televízii ? Ak chcete vedieť príčinu, kliknite si na môj dnešný článok, ktorý sa tomu podrobnejšie venuje. Včera sa diali veci. Napríklad bola TB Smeru SSD. Tlačová beseda, ktorej zmysel /“ anti-fanúšik“ Smeru/ pán Bielik, ktovie prečo nepochopil. Nechápal a nechápal. Nechápal dokonca ani vtedy, keď mu všetko okolo nej [...]

KĽDR Kórea strela balistická raketa

Japonsko sa chystá zostreliť akúkoľvek raketu KĽDR, ktorá naruší jeho územie

29.05.2023 08:06

Pchjongjang pred sériou vyjadrení japonských činiteľov Tokiu oznámil, že medzi 31. májom a 11. júnom sa chystá do vesmíru vyslať satelit.

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

vojna na Ukrajine, Kyjev

ONLINE: Kyjev pod paľbou. Popko: Nepriateľ chce držať obyvateľstvo v psychickom napätí

29.05.2023 06:10, aktualizované: 08:30

Ďalšia ťažká noc pre Kyjev, uviedol kyjevský starosta Vitalij Kličko. Na hlavné mesto Ukrajiny opäť zaútočili desiatky dronov.

kollár

Sme rodina nepôjde po voľbách s každým: Kollár dáva na koalíciu 3 podmienky

29.05.2023 05:55

Prečo by sme sa mali do volieb spájať? To robiť nebudem, som však ochotný rokovať o skladaní vlády, vyhlásil v rozhovore Boris Kollár.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 1019045x
Priemerná čítanosť článkov: 4282x

Autor blogu

Kategórie