Založ si blog

Aj výtržník má právo na pravdu.

Jedna naša televízia avizovala záber z incidentu medzi zahraničným turistom a našim „nacistom“. Slovenský „nacista“ sa v nočnom meste dostal do konfliktu z dvojicou, hovoriacou po anglicky . Skončilo to bitkou. Keď slovenský bitkár odchádzal preč, začal si ho Novozélanďan nakrúcať na mobil. Slovák si to všimol a tak vraj dvakrát hajlujúc sa znovu rozbehol k Novozélanďanovi.

Snímku s „hajlujúcim“ Slovákom som si niekoľkokrát prehral na internete, no žiadne hajlovanie som tam nevidel. Slovák dvakrát zdvihol ruku -prvý krát s vystrčeným prostredníkom a druhýkrát s gestom jasne ukazujúcim, aby sa Novozélanďan od nás pratal preč. Obe gestá boli neslušné, ale podľa toho, čo som videl, nemali s nacistickým pozdravom nič spoločné. Ak bolo nacistickým pozdravom každé zdvihnutie ruky nad úroveň ramien, potom by sme mali električky a autobusy plné stojacich a hajlujúcich nacistov.

Konflikt medzi Slovákom a Novozélanďanom treba dôkladne vyšetriť. Toho, kto výtržnosť začal, treba v súlade so zákonom potrestať. No politizovať každú pouličnú bitku v nočnom meste a robiť z každého výtržníka „nacistu“, to je neférová hra. To je nepekná hra slniečkárskych aktivistov a slniečkárskych médií. – Prosím, prestaňte.

-A vy policajti, urobte všetko preto, aby nočná prechádzka v centre mesta bola bezpečná a turistom prinášala príjemný zážitok.

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

28.05.2023

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i [...]

Boris Kollár a spol. – netárajte, neklamte

27.05.2023

Boris Kollár včera zase zaperlil. Vyhlásil, že všetky strany v NRSR – a teda aj hnutie Sme rodina, sú opozičné, lebo Ódorova vláda /na rozdiel od parlamentných strán/ nevzišla z volieb a následne nevzišla z vôle terajšej NRSR. Vznikla z rozhodnutia Čaputovej a je to teda iba jej vláda. -Pekná táranina-úmyselne nepravdivá, – zase iba jedno z množstva klamstiev [...]

O nechápavom moderátorovi, Lipšicovi a Čaputovej

26.05.2023

Prečo boli včera Lipšic a Čaputová v televízii ? Ak chcete vedieť príčinu, kliknite si na môj dnešný článok, ktorý sa tomu podrobnejšie venuje. Včera sa diali veci. Napríklad bola TB Smeru SSD. Tlačová beseda, ktorej zmysel /“ anti-fanúšik“ Smeru/ pán Bielik, ktovie prečo nepochopil. Nechápal a nechápal. Nechápal dokonca ani vtedy, keď mu všetko okolo nej [...]

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

vojna na Ukrajine, Kyjev

ONLINE: Na Ukrajinu opäť padajú rakety, 15. májový útok na Kyjev

29.05.2023 06:10

Ďalšia ťažká noc pre Kyjev, uviedol kyjevský starosta Vitalij Kličko. Na hlavné mesto Ukrajiny opäť zaútočili desiatky dronov.

kollár

Sme rodina nepôjde po voľbách s každým: Kollár dáva na koalíciu 3 podmienky

29.05.2023 05:55

Prečo by sme sa mali do volieb spájať? To robiť nebudem, som však ochotný rokovať o skladaní vlády, vyhlásil v rozhovore Boris Kollár.

Ukrajina, voojna

Ruskí partizáni môžu byť pre Ukrajinu aj problém, myslí si expert

29.05.2023 05:45

Prečo zahraniční bojovníci pomáhajú Ukrajine brániť sa proti ruskej invázii?

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 1018731x
Priemerná čítanosť článkov: 4280x

Autor blogu

Kategórie