Putin má najväčší bunker na svete

29. decembra 2022, medvedar, Nezaradené

Hlásna trúba ukrajinskej propagandy /SBU/ v SR je RTVS. Tá sa po tieto dni vyznamenala opakovaným vykresľovaním Putina, ako sa bojí a nevychádza zo svojho bunkra v Kremli. Zaujímavé tvrdenie, iste redaktormi RTVS overené zo všetkých nezávislých objektívnych zdrojov.

Ešte zaujímavejšia však je pravdepodobná veľkosť tohto bunkra. Lebo Putin v čase, keď sa podľa SRo mal skrývať v bunkri, stihol stretnutia s kadekým a návštevy kade-tade. Minulý týždeň Putin navštívil Bielorusko a rokoval tam s Lukašenkom o posilnení vzdušných síl Bieloruska ruskými raketami a bombardérmi . V poslednom týždni to bol napríklad summit 9 krajín Spoločenstva nezávislých štátov v St.Peterburgu. Bola to tiež návšteva na donbaskom fronte a prehliadka neštátnej fabriky na výrobu vojenského materiálu v Omsku / druhého najväčšieho mesta na Sibíri, vzdušnou vzdialenosťou 2300 km od Moskvy/. Následne sa potom Putin ešte stihol stretnúť s ministrami obrany RF, Sýrie a Turecka, ktorí rokovali o zámere Turecka obsadiť kurdské oblasti severnej Sýrie. Okrem toho tlačové agentúry priniesli ešte informácie o ďalších Putinových aktivitách, ktoré si záujemca môže nájsť na internete, ak sa mu bude chcieť.

Tak či onak, ten Putinov bunker pod Kremľom musí byť ohromujúci. Musí siahať od Moskvy do St.Peterburgu a odtiaľ až do Minska. A na druhú stranu od Moskvy cez polovicu Sibíri až do Omska alebo až na Donbas a do Soči. Neskutočne veľký bunker. Iste ho museli vykopať milióny väzňov z gulagov. Z gulagov, ktoré podľa našich médií iste ešte existujú-veď o nich stále píšu. Umelci na Západe o nich nakrúcajú nové a nové filmové dokumenty a halyvúdske dojáky. Nuž a ak o čomsi „halyvúd“ nakrúti film, tak to bezpochyby existuje.

Suma sumárum, Putinov bunker je pod celým Ruskom a Bieloruskom a asi aj pod značnou časťou Kyjevom proklamovanej Východnej Ukrajiny. Ktovie, či už Putinovi inžinieri nerozširujú bunker aj smerom k nám. Minister Naď by to mal preveriť. Urobiť pár sond okolo Michaloviec a Humenného nikdy nezaškodí…