Založ si blog

V USA píšu, že za „slaboumného“ Bidena vládnu Sorosovci

Bryan Camenker, pravicovo orientovaný americký analytik a tradicionalistický aktivista v časopise :American Thinker“ píše, že za evidentne chorobami limitovaného prezidenta J.Bidena vládnu v USA tieňové štruktúry z pozadia Demokratickej strany. Najsilnejšia a najvplyvnejšia z nich je podľa neho sieť, utkaná americkým miliardárom židovského pôvodu G. Sorosom. Sorosovi ľudia sú spomedzi Bidenových tieňov ďaleko najerudovanejší a najvýkonnejší. Sú to preto oni, kto v USA dnes de facto vládne.

G.Soros si svoju sieť budoval desiatky rokov. Dôkladne selektoval a lustroval všetkých jej členov. Poskytol im vynikajúce edukačné a empirické zázemie a takmer neobmedzené finančné zdroje a lobistickú podporu. To sa mu dnes vracia. Slabý takmer nesvojprávny prezident je pre sorosovcov ako dar boží. Presne takého prezidenta na realizáciu svojich plánov potrebovali. Aká to náhoda, že čo potrebovali, to aj dostali…

Sorosovi ľudia nie sú žiadni fanatickí americkí vlastenci. USA možno ani v láske vôbec nemajú. Veľká časť z nich pochádza z krajín mimo USA. USA považujú títo „imigranti“ za inštrument. USA sú pre nich nástroj na dosahovanie nad-amerických celosvetových plánov. Sorosovci sú budovaní ako nadnárodná skupina, zameraná na globálnu moc. Moc iba nad USA nie je ich cieľ. Ale ako nástroj na inštaláciu globálnej svetovej moci je moc nad USA nevyhnutná. A tak sa činia.

Úvahy, aké sa objavujú o sorosovcoch v amerických médiách by človek očakával na stránkach európskych vraj „konšpiračných“ webov. Teraz sa ale objavujú aj v USA. To je zaujímavý fenomén. Svedčí o tom, že tieňoví no faktickí vládcovia USA prekročili červenú čiaru a poplašné sebazáchovné zariadenia začali hučať aj v USA.

Je to zo strany sorosovcov nepozornosť, alebo sebavedomá až arogantná manifestácia moci ? Vzhľadom na profesionalitu sorosovcov sa druhá možnosť zdá byť trochu viac pravdepodobná. – Čas ukáže, ako to vlastne je. A ak nie čas, tak potom Trumpov comeback celkom určite.

Paranoidné mimovládky alebo mediálne príživníctvo ?

01.12.2023

Mimovládky už niekoľko dní vedú barnumskú spolitizovanú reklamnú kampaň vraj na svoju obranu. Niet dňa, aby niekto z opozičných politikov alebo s nimi spriaznených údajne dobročinných mimovládok nevystupoval v médiu a nerozplakával Slovákov srdcervúcimi historkami o deťoch s rakovinou, o imobilných malých pacientoch či v biede žijúcich ženičkách s kŕdľom malých [...]

Kto začína s terorizmom ?

30.11.2023

Včera a dnes sa napriek prímeriu v Gaze odohrali dva -ak chcete teroristické útoky, izraelských ozbrojencov proti Palestínčanom a potom, ak chcete teroristický útok Palestínčanov proti Izraelčanom. Začalo sa to vykrikovaním dvoch palestínskych detí na hliadkujúcich izraelských ozbrojencov v utečeneckom tábore Jannín /Západný breh, územie Palestínskej samosprávy/. [...]

Slováci nie sú antisemiti

27.11.2023

Slováci nie sú antisemiti. Žiadne prepisovanie a falšovanie histórie, žiadne kampane platených poskokov v médiách na tom nič nezmenia. Slováci nemajú radi sionistov, – tak ako nemajú radi ani iných militantných šovinistov- či už sú to šovinisti ukrajinskí, nemeckí, ruskí, maďarskí, poľskí …alebo aj slovenskí. Militantní sionisti často zamieňajú svoju [...]

Jeruzalem, streľba, teroristi

Prvý zasiahol proti teroristom pri útoku v Jeruzaleme, zabili ho vlastní. Vojaka, ktorý strieľal, zatkli

05.12.2023 05:30

Ako prvý začal Izraelčan Juval Castleman páliť na útočníkov v Jeruzaleme, ktorí strieľali do ľudí. Sám zahynul po guľke izraelského vojaka, ktorý si ho splietol s teroristom.

Orbán, Fico

Fico nemusí byť ako Orbán, myslí si európsky think-tank. Čaká EÚ veľký boj s Maďarskom o Ukrajinu?

05.12.2023 05:30

Zdá sa, že nová slovenská vláda by mohla byť prirodzeným prokremeľským spojencom Maďarska, ale...

COP28, klimatický summit

Emisie oxidu uhličitého v tomto roku stúpnu. Ťahúňmi sú Čína, India a letecká doprava

05.12.2023 05:05

Emisie v Číne sa oproti vlaňajšku zvýšili o 458 miliónov ton, v Indii o 233 miliónov ton a emisie z leteckej dopravy o 145 miliónov ton.

Advent, saleziáni, Nová Dubnica, mReportér

Mikuláš a anjeli potešili deti na Považí. Tradičné adventné popoludnie sa nieslo v pohodovej atmosfére

05.12.2023 05:00

Zábery z Novej Dubnice zachytil mReportér Daniel Imriška.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 329
Celková čítanosť: 1638744x
Priemerná čítanosť článkov: 4981x

Autor blogu

Kategórie