Založ si blog

Pápež povedal pravdu o USA

Hovorí sa, že keď sa klamár pomýli, aj pravdu povie. Poviem to radšej vo všeobecnosti, aby ma František neexkomunikoval. V r.k.c. totiž stále platí cirkevná dogma o pápežskej neomylnosti.

Akokoľvek, dnes sa v médiách objavila informácia, že úradujúci pápež František označil použitie jadrových zbraní vo vojne za ZLOČIN PROTI BUDÚCNOSTI ľudstva. Inak povedané, každý štát, ktorý použil, používa alebo v budúcnosti použije vo vojne jadrové zbrane, je zločinecký štát, páchajúci zločin proti celému ľudstvu.

Nemohol som inak, zalovil som v pamäti, -a spomenul som si, že jediný štát, ktorý používal bomby s obohateným, – pardon s ochudobneným uránom /pri bombardovaní Juhoslávie/ a ktorý doposiaľ použil DVAKRÁT aj samotné zločinné jadrové zbrane, boli USA, – Spojené štáty americké. Použili ich síce proti Japoncom, v rámci americko-japonskej vojny v Pacifiku, – no podľa optiky a rétoriky pápeža Františka ich použili proti celému ľudstvu. USA zhodením atómových bômb na Hirošimu a Nagasiki spáchali zločin proti budúcnosti ľudstva. Zločin, za ktorý ešte doposiaľ nebol nikto z USA súdený, odsúdený a potrestaný. Zločin, za ktorý ešte neboli postihnuté ani samotné USA. Neboli vylúčené z OSN, z BR, nemuseli platiť reparácie ani voči Japonsku a ani proti zvyšku krajín sveta.

Čudné. Jediné vysvetlenie je, že pápežský verdikt platí iba „pro futuro“, do budúcnosti. A aj to možno iba v prípade, že atómové zbrane použijú Rusi. A bude jedno, či ich použijú preventívne ako prví alebo druhí,- v tzv.odvete súdneho dňa. Ak by atómové zbrane použili opätovne USA, aj ako prvé, našla by asi pápežská kancelária nejakú formu exkulpácie, nejakú výhovorku, podľa ktorej by USA zločin nespáchali, lebo konali v záujme vyššej božej spravodlivosti. Pápež a jeho ablegáti by asi prehlásili „ego te absolvo“, pretože by to USA urobili proti satanským Rusom. A proti tým sa to nielen môže, ale dokonca vraj aj musí.

Formulka „Ego te absolvo a peccatis tuis in nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti“ bude však asi potom to posledné, čo ešte zástupca Boha na Zemi prehlási. Ostatné už bude vecou naozajstnej nefalšovanej- nie pápežskej, ale BOŽEJ spravodlivosti.

Sulík, Pellegrini a Čaputová sa už dohodli ?

02.12.2022

Sulík dnes oznámil, že v spolupráci s Pellegrinim podá návrh na vyslovenie nedôvery vláde Edka Hegera. Ak by návrh prešiel a Hegerovej vláde bola vyslovená nedôvery, postavia politici SaS a Hlasu Slovákov pred tri možnosti: predčasné voľby / najlepšie ale najmenej pravdepodobné/, vytvorenie novej vládnej koalície, ktorá by sa oprela v NRSR o novú väčšinu min. 76 hlasov [...]

Kedysi najkomunistickejší národ sveta – Česi- dnes najväčšími rusofóbmi

30.11.2022

V roku 1946 „Rusi“ /smozrejme, že Sovieti, ale tu je už zvykom nadávať im do Rusov/ pomohli Čechom zbaviť sa 3,5 miliónovej nemeckej menšiny. Napriek odporu Británie a čiastočne aj USA. Zároveň im pomohli získať územie a majetky týchto Nemcov, čo je takmer tretina Čiech. Do tretice, z Čiech bola odsunutá Červená armáda, -ako z jedinej krajiny, ktorú ČA [...]

Nie iba Fico-spravodlivosť dnes na GP vyhrala

29.11.2022

To, čo dnes urobil generálny prokurátor Maroš Žilinka, muselo potešiť každého priaznivca právneho štátu, bez ohľadu na jeho politické preferencie. Keď ochladnú vášne, príde na to aj súdna časť vládnej koalície. Veď mnohí z nich môžu byť o pol roka opozičnými poslancami. A potom sa im Žilinkova právomoc podľa paragrafu 363 zíde. Veta, ktorú v odôvodnení svojho [...]

sopka semeru jáva

Na indonézskom ostrove Jáva vybuchla sopka Semeru, okolité dediny evakuujú

04.12.2022 09:53

Sopka vychrlila oblak popola a dymu do výšky 1,5 kilometra a po svahoch stekajú prúdy žeravej lávy.

hasiči, oheň, požiar

V pražskej nemocnici Motol horelo, z urgentného príjmu evakuovali 60 ľudí

04.12.2022 09:00

Šlo o požiar elektroinštalácie v strope na toaletách, uhasila ho voda z prasknutého potrubia.

Peter Pčolinský, Tomáš Taraba

Koaliční poslanci: My neobchodujeme, to Sulík sa spojil so Žigom. Rozhodne pár hlasov, Taraba bude za

04.12.2022 09:00

V boji o to, či Hegerova vláda získa dôveru, alebo nie, bude rozhodovať každý jeden hlas. A aj ten koaličný.

Charkov, Ukrajina

ONLINE: Tajné služby USA: Tempo bojov sa zníži, Ukrajinci zostávajú odhodlaní

04.12.2022 07:30, aktualizované: 09:36

Zimu využijú Rusi aj Ukrajinci na zotavenie a ofenzíva sa začne až na jar, predpokladajú tajné služby USA. Väčšie predpoklady pre ňu má mať Ukrajina.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 95
Celková čítanosť: 344103x
Priemerná čítanosť článkov: 3622x

Autor blogu

Kategórie