Založ si blog

Židia to dnes povedali stručne a jasne !

Židovský národ je vo všeličom veľmi talentovaný. Mimoriadny cit majú však Židia osobitne pre jednu vec. Medzi prvými zistia, že sa mení smer vetra, že sa mení trend, že by bolo výhodne sa naň preorientovať. Poprieť staré praktiky či myšlienky a medzi prvými, ako avantgarda sa vyhrnúť do prvých radov bojovníkov za „zmenu“. Židia sú extrémne senzibilní na zmenu. – Aj keď aj oni niektoré signály hroziacej katastrofy vo svojej histórii tragicky prehliadli…. – Naproti tomu sme my Slováci riadne zotrvační. Sme slovníkom B.S.Timravy povedané, jednoducho „ťapákovci“.

Židovské noviny The Jerusalem Post dnes stručne zhodnotili výsledky summitu vodcovských krajín Ázie, ktorý sa konal v Samarkande. Napísali, že SCO /tak sa volá organizácia šangajskej spolupráce/ vyslalo ZÁPADU JASNÝ SIGNÁL O MENIACOM SA SVETOVOM PORIADKU. USA, Európa, NATO prestávajú svetu diktovať svoje pravidlá fungovania. Prijatie Iránu za plnoprávneho člena tejto organizácie vysiela signály o potrebe zmeny politiky aj Izraelu, ako súčasti západného sveta.

V kuloároch konferencie sa však hovorí aj o signáloch, aké dal Peking Moskve, pokiaľ ide o jej operáciu na Ukrajine. Doterajšia zdržanlivosť Pekingu je zrejme preč. Peking zrejme Moskve na čosi prikývol. Na čo ? Uvidíme.

Ústavný súd a Čaputová: Matovič mal pravdu-do tretice…

01.10.2022

Chcete, aby vám článok zmizol z titulky ešte skôr, ako na ňom, obrazne povedané. uschne tlačiarenská čerň ? Jednoduché: napíšte kritický článok na Čaputovú. Ale nie takú všeobecnú komunálnu kritiku. Tá jej skôr zabezpečuje publicitu a pomáha, aby ľudia na ňu nezabudli. Inak treba. O tom podstatnom-o mechanizme výkonu jej moci. Napríklad treba tak, že napíšete [...]

Matovič aj tak povedal o novinároch a Čaputovej pravdu

30.09.2022

Blázni a deti občas hovoria pravdu. Matovič nie je blázon, – a ak tak, iba tak trošku,- ale pravdu povedal úplnú. Ja viem, že sa to novinárom nepáči, keď na nich Matovič povie pravdu, ale oni sú naozaj takí. Nie všetci, ale mnohí. Najviac dnes na Matoviča robia poľovačku tí novinári, čo ho v minulosti najviac velebili. Lebo v záujme odstránenia Fica im bol aj [...]

Matovič povedal o Čaputovej a novinároch pravdu

30.09.2022

Hovorí sa, že deti a blázni hovoria pravdu. Nie je to vždy tak, ale tu a tam áno. Napríklad v prípade poloblázna Matoviča. Ten naposledy v parlamente povedal neodškriepiteľnú pravdu. Áno, veľká väčšina „novinárov“ v televíziách a rádiách, na internete a printových médiách sa správajú tak, ako povedal Matovič-sú to fašistickí novinári. Alebo povedané [...]

Ramzan Kadyrov / Čečensko /

Kadyrov: Rusko by malo zvážiť použitie jadrových zbraní na Ukrajine

01.10.2022 19:31

Kadyrov prišiel s týmto vyhlásením po tom, ako boli ruské jednotky ukrajinskými vojakmi vytlačené z kľúčového mesta Lyman v Doneckej oblasti.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Fico chce cielene poškodiť Hlas a zneistiť našich voličov

01.10.2022 17:55

Na videopozdrav od Roberta Fica, ktorý mu adresoval pred straníckym snemom a opäť poukázal na možnú spoluprácu Hlasu s liberálmi, reagoval Peter Pellegrini odmietavo.

Volodymyr Zelenskyj / UA Vojak / UA Armáda /

Poradca Zelenského: Rokovania s Moskvou sú možné, ale len s novým ruským prezidentom

01.10.2022 16:48

Poradca ukrajinského prezidenta Mychajlo Podoľak uviedol, že podľa neho nemá zmysel vyjednávať s takými, ktorí "tancujú na kostiach" mŕtvych.

Igor Matovič / Eduard Heger  /

Heger: Odvolanie Matoviča by sa vôbec nemalo konať

01.10.2022 15:33

Parlament by sa mal podľa slov premiéra najskôr sústrediť na riešenie skutočných problémov Slovenska a až potom by mali prísť na rad politické bitky.

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 41
Celková čítanosť: 101832x
Priemerná čítanosť článkov: 2484x

Autor blogu

Kategórie