Založ si blog

Zachráňte pre USA vojaka Korčoka !

Včera tu bola výzva, aby minister Korčok už konečne padal z vlády. Prečo ? Pretože je to najslabší minister ZV v dejinách SR. Pretože neustále robí svojou extrémne pro-americkou servilnou politikou hanbu SR. Pretože zhoršuje vzťahy SR s tradične priateľskými štátmi. Pretože útočí na opozíciu za to, že má iný názor na zahraničnopolitické aktivity SR. Pretože prekrúca dejiny. Pretože na oslavy boja Slovákov s Nemcami /SNP/ pozve nemeckého veľvyslanca, ale veľvyslancov Bieloruska a Ruska nie,- hoci bez pomoci ZSSR by nikdy žiadne povstanie nebolo.

Korčok by mal vypadnúť z vlády zajtra, spolu so Sulíkom a jeho SaS. Dnes ale agenti vplyvu USA na Slovensku spustili mohutnú mediálnu a ešte mohutnejšiu zákulisnú kampaň za to, aby Korčok, ako jediný z ministrov SaS vo vláde zostal. Pod tlakom sa zjavne ocitol aj Matovič. Ten dnes vyhlásil, že si vie predstaviť ďalšie pokračovanie Korčoka na poste MZV-aj po odchode SaS z vlády. A vzápätí sa ozvali aj ďalšie „osobnosti“, ktoré majú k USA prekliato blízko. Napríklad istý „rektor“ a „profesor“ Abrahám. A v zákulisí mnohí ďalší. Cieľom tejto kampane za zotrvanie Korčoka vo vláde SR je vytvoriť atmosféru, v ktorej on blahosklonne prikývne, že teda dobre, že sa teda obetuje. Pravda ale bude, že v tom prípade neobetuje seba ale záujmy SR v prospech záujmov USA.

Takže oddnes konečne vieme, ktorý člen vlády bol pre USA najdôležitejší. Nie Matovič, nie Sulík a už vôbec nie Edko Heger,- Korčok. Navoňaný politický pandrlák. Ten, čo SR iba škodil a USA iba pomáhal.

USA je jedno, kto tu vládne a ako vládne,-pokiaľ majú vo vláde garanciu 100%-nej poslušnosti konania SR v záujme USA. Takže, vážení: koniec matovičovsko-sulíkovskej zábavy. Korček musí byť zachránený.

Zachráňte vo vláde dobrého amerického vojaka Korčoka !

Kovačič dnes servíroval ochutnávku predvolebných mediálnych špinavostí

28.05.2023

Dnešná diskusná relácia na Markíze bola vedení morder átorom Kovačičom v typicky policajnom režime. Dvaja vyšetrovatelia /ex-minister Na´d a Kovačič/ sa počas relácie snažili podlým prekrikovaním, skákaním do reči a krížovými výsluchmi zmiasť dr.Kaliňáka, predstaviteľa nimi tak nenávidenej strany Smer SSD. Otázky na Kaliňáka neraz súčasne lietali sprava i [...]

Boris Kollár a spol. – netárajte, neklamte

27.05.2023

Boris Kollár včera zase zaperlil. Vyhlásil, že všetky strany v NRSR – a teda aj hnutie Sme rodina, sú opozičné, lebo Ódorova vláda /na rozdiel od parlamentných strán/ nevzišla z volieb a následne nevzišla z vôle terajšej NRSR. Vznikla z rozhodnutia Čaputovej a je to teda iba jej vláda. -Pekná táranina-úmyselne nepravdivá, – zase iba jedno z množstva klamstiev [...]

O nechápavom moderátorovi, Lipšicovi a Čaputovej

26.05.2023

Prečo boli včera Lipšic a Čaputová v televízii ? Ak chcete vedieť príčinu, kliknite si na môj dnešný článok, ktorý sa tomu podrobnejšie venuje. Včera sa diali veci. Napríklad bola TB Smeru SSD. Tlačová beseda, ktorej zmysel /“ anti-fanúšik“ Smeru/ pán Bielik, ktovie prečo nepochopil. Nechápal a nechápal. Nechápal dokonca ani vtedy, keď mu všetko okolo nej [...]

Joe Biden

Biden a McCarthy sa definitívne dohodli na zvýšení dlhového stropu USA

29.05.2023 06:20

Stalo sa tak výmenou za výrazné zníženie výdavkov, ktorý má odvrátiť platobnú neschopnosť USA.

vojna na Ukrajine, Kyjev

ONLINE: Na Ukrajinu opäť padajú rakety, 15. májový útok na Kyjev

29.05.2023 06:10, aktualizované: 06:55

Ďalšia ťažká noc pre Kyjev, uviedol kyjevský starosta Vitalij Kličko. Na hlavné mesto Ukrajiny opäť zaútočili desiatky dronov.

kollár

Sme rodina nepôjde po voľbách s každým: Kollár dáva na koalíciu 3 podmienky

29.05.2023 05:55

Prečo by sme sa mali do volieb spájať? To robiť nebudem, som však ochotný rokovať o skladaní vlády, vyhlásil v rozhovore Boris Kollár.

Ukrajina, voojna

Ruskí partizáni môžu byť pre Ukrajinu aj problém, myslí si expert

29.05.2023 05:45

Prečo zahraniční bojovníci pomáhajú Ukrajine brániť sa proti ruskej invázii?

medvedar

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 238
Celková čítanosť: 1018852x
Priemerná čítanosť článkov: 4281x

Autor blogu

Kategórie